Warsztaty artystyczne z Mahmoudem

Warsztaty artystyczne z Mahmoudem

Serdecznie zapraszamy na organizowane przez Dom Wschodni warsztaty artystyczne prowadzone przez Mahmouda Yakouba, absolwenta Amerykańskiego Uniwersytetu w Kairze.

Tym razem podczas warsztatów prowadzonych w języku angielskim będziemy  będziemy wykonywać prace inspirując się sztuką Bliskiego Wschodu. Będziemy malować, rysować oraz zajmiemy się też rękodziełem. 

Przyjdź i dołącz do nas w każdy wtorek oraz piątek o godzinie 19.00. To będzie dobra okazja, by uwolnić swoje emocje oraz odkryć w sobie artystę. Nie ważne, czy jesteś profesjonalistą czy nigdy niczego nie namalowałeś. 

Będziemy wdzięczni, jeśli biorąc udział w warsztatach wesprzecie Stowarzyszenie kwotą 20 złotych, ale jeśli chcecie uczestniczyć a nie możecie przekazać datku, nie wahajcie się przyjść! Przekazanie pieniędzy nie jest warunkiem udziału w warsztatach!

Zainteresowanych udziałem w warsztatach prosimy o potwierdzenie obecności wysyłając e-mail (kontakt@domwschodni.pl), dzwoniąc do mnie (Mahmoud) lub wysyłając sms na numer: 696900132.

ZOSTAŃ PATRONEM "DOMU WSCHODNIEGO"